Hakkımızda

Müşteri  Hizmetleri : 0532 326 74 76

 

Değerli madenlerden en eski geçmişe sahip olan altın, dayanıklı olup şekillendirilebildiği ve nadir bulunduğu için yüzyıllar boyunca beğeni ile mücevher olarak kullanılmıştır.
Hatta altın eski uygarlıklarda para olarak da basılmış ve o dönemlerde de en değerli paralar altın olarak basılan paralar olmuştur.

Nadir oluşu altını değerli kılmaktadır. En eski parasal sistemlerinin temeli olması yanında günümüzde da dünya ekonomilerinde önemli rol oynamaktadır.

Örs Altın 
kuyumculuk dışında elektrik/elektronikte, uzay sanayinde, dişçilikte, tıpta, kimya sanayinde vb. endüstriyel olarak ta kullanılmaktadır. Az ve nadir bulunması, korozyona karşı dayanıklı ve biçimlendirilebilir olması, yoğunluk ve ağırlığının diğer metallere göre fazla olması, renginin beğenilmesi, yüksek sıcaklıkta eriyip form bozukluğu yapmaması ve endüstriyel olarak da kullanılması popüler bir maden olan altını değerli yapan özelliklerdir. Altın takı alırken takı da altın karatını ve firma logosunun gösteren damganın olmasına dikkat ediniz. Örs altın daha çok ülkemizin ekonomik anlamda gelişmesi için belkide para olarak kullanılması durumunda tüm ülke paralarının üstünde yer alacağı aşikar olan en düşük ceyrek, yarıAltın takı alırken takı da altın karatını ve firma logosunun gösteren damganın olmasına dikkat ediniz. m altın reşat altını cumhuriyet altını gibi değerli altınların satışını ülke içinde en ucuz maliyetle alıp şahısların birikimlerini altınla yapıp ekonomimize ve milletimize katkıda bulunmak için kurulmuştur.Kuruluş amacımız kişilerin yatırımlarını az az da olsa hemen ve güvenilir ortamda yapılabilmesini sağlamak üzere kurulmuştur,bundan sonrada çizgisini hiç değiştirmeyecektir.
 

 

kj